ÁltalánosÁltalános
RészletekRészletek
KatalógusKatalógus
Gyártói információGyártói információ

Nyújtott osztású 208B-1 görgőslánc Iwis-Elite

E013196
Anyaga: acél
Kiszerelés: 5 méteres tekercs
Szabvány: ISO 1275 (DIN8181)
Osztás
208B
Sorok száma
1
Megnevezés
Görgőslánc
Gyártó
IWIS-Elite
Megjegyzés
Nyújtott osztású görgőslánc
Részletek

A nyújtott osztású görgősláncok alapjául a normál ISO 606 láncok szolgáltak. A láncok osztásának kivételével az alkatrészek azonos méretekkel és tűréssekkel készülnek. Azonban a normál osztású láncokkal ellentétben a nyújtott osztású láncokat a olyan helyeken tudjuk használni, ahol alacsonyabb sebességre és terhelésre van szükség.

A legfontosabb különbség a normál és nyújtott osztású görgősláncok között, hogy a hevederek osztása a kétszerese a normál görgősláncoknak.

A nyújtott osztású görgősláncok készülhetnek az amerikai és a európai standard alapján, normál és erősített hevederekkel, illetve mivel a dupla osztás miatt nagyobb a hely a görgők között ezért kisebb vagy nagyobb görgőkkel is. Létezik csőcsapos és hüvelyes változatuk is normál vagy egyenes hevederes verzióban. Használatuk egyik legfőbb előnye azonban, hogy a kétszeres osztásnak köszönhetően futógörgőkkel szerelhetőek, ezért sok alkalmazásnál minimálisra csökkenthető a láncok súrlódása és a láncban ébredő húzó erő.

 

Az IWIS-Elite nyújtott osztású láncok előnyei

  • Alacsonyabb áron hidalhatunk át nagyobb távolságokat, mint a normál görgősláncokkal.
  • A nyújtott osztású láncok széles palettája elérhető a megszokott, magas ELITE minőségben,
  • Normál és futógörgős kivitelek is elérhetőek,
  • Futógörgős kivitelnél minimalázhatjuk a lánc súrlódását,
  • Magas kopásállósággal rendelkeznek, az edzett görgőknek és az extra kemény csapoknak köszönhetően.

 

Hol használhatunk nyújtott osztású láncokat?

  • Szállítópályáknál, termék továbbításra,
  • Mezőgazdaságban,
  • Élelmiszer feldolgozás során,
  • Szortírozó gépekben,
  • Fém termékek, illetve fémhulladék kihordásánál nagy görgővel szerelve, így csökkentve a láncok súrlódását.

 

A nyújtott osztású láncok a rendelhetőek a standard kiviteleken kívül:

  • Fülezéssel
  • Kilógó csapokkal
  • Korrózióálló kivitelben
Gyártói információ
A gyártóról

 

Széles termék palettával rendelkező magas minőségű német görgőslánc márka.

Miért érdemes IWIS-Elite görgősláncokat használnia?

  • Az ELITE láncok olyan kopás- és fáradási határértékekkel rendelkeznek, amelyek messze meghaladják a DIN / ISO szabványok minimális követelményeit
  • Az ELITE láncokat az ISO:9001 szabványban meghatározott szigorú minőségellenőrzési és folyamatos ellenőrzési követelményeknek megfelelően gyártják.

 

E013196

Nyújtott osztású 208B-1 görgőslánc Iwis-Elite